Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 39€

Lietošanas noteikumi

Distances līgums

Šajā interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu: Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam. Pirkšanas un pārdošanas līgums starp Pircēju un Pārdevēju tiek uzskatīts par noslēgtu, kad Pircējs elektroniskajā veikalā noformē preču groziņu, norāda piegādes adresi, izvēlas apmaksas veidu un iepazīstas ar šiem Noteikumiem, nospiež pogu „Pasūtīt“. Līgums ir spēkā, kamēr no tā izrietošie pienākumi tiek pilnībā izpildīti. Tajos gadījumos, kad Pircējs nepiekrīt visiem noteikumiem vai to daļai, viņam ir pienākums preces nepasūtīt.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veikalā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. Veicot apmaksu ar rēķinu, maksājuma uzdevumā obligāti jānorāda pasūtījuma numurs!
Pārdevējs nodrošina preču piegādi 3-5 darba dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku un adresi saskaņojot ar Pircēju. Piegāde Lietuvā un Igaunijā 5-7 darba dienu laikā.
OMNIVA- viens no pirkuma saņemšanas veidiem Latvijas lielākajās pilsētās. Pakomāti ir brīvi pieejami 24h diennaktī. Pie pirkuma norādi piegādes veidu un piegādes adresi.
Piegāde tiek veikta 3-5 darba dienu laikā no maksājuma saņemšanas brīža bankas kontā. Piegāde tiek veikta uz Jūsu norādīto piegādes adresi.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam e-pastā pēc Pircēja pieprasījuma.
Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Iegādāto preču atgriešana

Preču īpatnības ir norādītas pie katras preces esošā apraksta. Pārdevējs nav atbildīgs par to, ka interneta veikala preču krāsa, forma un citi parametri var neatbilst reālam preču izmēram, formai, krāsai Pircēja izmantotā monitora īpašību dēļ. Vēloties atgriezt preci (-es), izmantojot atteikuma tiesības, pircējam ir jāaizpilda preču atgriešanas dokuments, jāpievieno tas atgriežamajai precei un jāinformē par atgriešanu Pārdevējs. (Preču atgriešanas dokuments tiek pievienots katram sūtījumam)

Atgriežot preces, Pircējam obligāti ir jāvadās pēc šiem noteikumiem: atgriežamajai precei ir jābūt oriģinālā, kārtīgā iepakojumā; prece nedrīkst būt Pircēja sabojāta; prece nedrīkst būt izmantota, pazaudējusi savu oriģinālo izskatu vai bojātas cenu birkas. Šis punkts nav ņemams vērā tad, ja atgriežama nekvalitatīva prece; atgriežamajai precei ir jābūt tādas pašas komplektācijas, kāda tā bija Pircējam to saņemot; atgriežot preci, obligāti ir jāiesniedz arī tās iegādes dokuments, garantijas talons (ja tāds tika izdots) un aizpildīts atgriešanas dokuments; Pārdevējam ir tiesības atteikties pieņemt Pircēja atgriežamās preces, ja nav ievēroti preču atgriešanas noteikumi.

Pircējam nav tiesību atteikties no pirkšanas – pārdošanas līguma un atgriezt preci, ja Pircējs ir preci sabojājis vai ir būtiski mainījies tās ārējais izskats. Pircējam ir jāapmaksā preču atgriešanas izmaksas. Preču atgriešanas maksa ir atkarīga no Pircēja izraudzītā piegādes pakalpojumu sniedzēja. Caur Omniva pašapkalpošanās terminālu – Preču atgriešanas cena ir 3,49Eur. Atgriežot preces mūsu veikalā Jelgavā, Katoļu ielā 19, Latvijā, atgriešana ir bez maksas. Par atgrieztu preci nauda atmaksājama, veicot pārskaitījumu uz maksātāja bankas kontu.

Izmēra maiņa

Ja Pircējam nepieciešama cita izmēra prece, Pircējs var atgriezt preci un saņemt atmaksu, pasūtīt nepieciešamā izmēra preci, izņemot norādītās preces, kuras Pircējam nav tiesību apmainīt/atgriezt saskaņā ar likumu. Šādā gadījumā Pircējam jāatgriež nepareizā izmēra prece.

Atlaižu kuponi
 1. Atlaižu kuponus var iegūt veikalskante.lv veikala paziņojumos, sociālajos medijos (Facebook @veikalskante/Instagram
  @veikals.kante), saņemot e-pastā vai arī kampaņas interneta vidē.
 2. Atlaižu kuponā norādīto kodu var izmantot tikai vienu reizi
 3. veikalskante.lv interneta veikalā ir iespējams izmantot šāda veida kuponus:
  3.1. kuponi, kas sniedz konkrēta apmēra atlaidi;
  3.2. kuponi, kas sniedz procentuālu atlaidi;
 4. Atlaides kuponi nesummējas un tie netiek apmainīti pret naudu un ir aizliegts pārdot
 5. Atlaižu kuponi ir derīgi līdz norādītajam datumam. Atlaižu kuponi ar derīguma termiņa beigu datumu netiek apmainīti pret produktiem,
  kas tiek pārdoti interneta veikalā veikalskante.lv to derīguma termiņš netiek pagarināts un netiek kompensēts
 6. Kupona turētājs ir atbildīgs par informācijas drošību
 7. Visus atlaides kuponus var izmantot, lai samazinātu grozu summu tikai interneta veikalā veikalskante.lv. Atlaides kuponi nesummējas
  un citas atlaides, kas tiek piemērotas interneta veikalā, neattiecas uz atlaižu kuponiem
 8. Izmantotie atlaižu kuponi netiek atlīdzināti
 9. Nederīgi, zaudēti un citādi bojāti (piemēram, kupona kods ir bojāts un to nevar identificēt), atlaižu kuponi netiek kompensēti un to
  derīguma termiņš netiek pagarināts
 10. Atlaižu kuponi netiek apmanīti pret citiem kuponiem un tos nevar atgriezt
 11. Neskaidrības dēļ sazināties ar mums rakstot uz e-pastu: info@veikalskante.lv
Personas datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi. Dati netiks izmantoti citiem nolūkiem.

Mēs varam ievākt tādu informāciju kā Jūsu vārds, uzvārds, adrese, e-pasts, tālrunis, lai spētu jums piegādāt jūsus sūtijumus kā arī atsevišķos gadijumos ja paši labprātīgi iesniedzat šos datus tad ievācam arī dzimšanas dienas datumu, dzimumu, izmērus un apģērba preferences lai spējam jums sūtīt relevantu un nespamīgu informāciju kā arī īpašus piedāvājumus kā piemēram atlaides dzimšanas dienā.

Mēs izmantojam datus, ko esam savākuši par Jums, lai sniegtu Jums pakalpojumus, uzlabotu mūsu produktus un pakalpojumus, nodrošinātu atbalstu un sūtītu paziņojumus, piedāvājumus un reklāmas, lai aizsargātu mūsu un trešo personu tiesības un intereses, un lai ievērotu likumu.

Maksājumu izpildei nepieciešamos personas datus mēs nododam pilnvarotajam apstrādātājam Maksekeskus AS.

Kādēļ jūs vācat manus datus

 1. apstrādātu Jūsu pieteikumu un sniegtu Jums pakalpojumus;
 2. identificētu un novērstu jebkādu krāpšanu, naudas atmazgāšanu un tamlīdzīgas noziedzīgas darbības;
 3. sazinātos ar Jums,  informējot Jūs par jebkādām izmaiņām attiecībā uz mums, mūsu pakalpojumiem un  jūsu pasūtijumu;
 4. nodrošinātu un uzlabotu pakalpojumu kvalitāti;
 5. pārvaldītu un uzlabotu mūsu mājas lapas, uzturētu tās drošībā un nodrošinātu, ka saturs tiek Jums Jūsu ierīcē parādīts visefektīvākajā veidā;
 6. izstrādātu un piedāvātu jaunus pakalpojumus;
 7. statistikas un tirgus izpētes nolūkā, lai izmērītu vai saprastu reklāmas efektivitāti, kuras dodam Jums un citiem, un sniegtu Jums atbilstošu reklāmu;
 8. reklamētu (tīmekļa vietnēs un mobilajos pakalpojumos, pa pastu, e-pastu, tālruni vai SMS) mūsu uzņēmuma pakalpojumus, tostarp pielāgojot mūsu piedāvājumus Jūsu personīgajai izvēlei;

Jums ir tiesības iegūt piekļuvi saviem personas datiem un to apstrādes veidiem, pieprasīt, lai iesniegtie personas dati tiktu laboti, papildināti vai iznīcināti, kā arī pārtraukt to apstrādi (atsaukt savu piekrišanu). Jums ir arī tiesības pieprasīt, lai datu pārzinis ierobežo jūsu personas datu apstrādi, tiesības uz datu pārnesamību, tiesības iesniegt sūdzību Datu valsts inspekcijai (kontaktinformācija ir pieejama tiešsaistē vietnē www.dvi.gov.lv) un tiesības nepiekrist iesniegto personas datu apstrādei. Ja vēlaties saņemt plašāku informāciju par šo tiesību izmantošanas kārtību, lūdzu, nosūtiet pieprasījumu pa e-pastu uz info@veikalskante.lv

Mēs nododam Jūsu datus tālāk tikai lai sniegtu Jums pakalpojumus (pasūtijumu piegādes servisi), izstrādātu jaunus pakalpojumus (epastu servisu sniedzēji) un uzlabotu mūsu srvisa efektivitāti (google/facebok analytics).

 

Jautājumi par iepirkšanos interneta veikalā? Sazinies ar mums darba dienās no 9:00 līdz 18:00!
E-pasts: info@veikalskante.lv
Zvani vai raksti: +371 20044118

Aizvērt
Aizvērt
Ielogoties
Aizvērt
Grozs (0)

Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs ir tukšsValoda

Aizvērt
0