Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 39€

Privātuma politika

Lietošanas noteikumi

Distances līgums

Šajā interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu: Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam. Pirkšanas un pārdošanas līgums starp Pircēju un Pārdevēju tiek uzskatīts par noslēgtu, kad Pircējs elektroniskajā veikalā noformē preču groziņu, norāda piegādes adresi, izvēlas apmaksas veidu un iepazīstas ar šiem Noteikumiem, nospiež pogu „Pasūtīt“. Līgums ir spēkā, kamēr no tā izrietošie pienākumi tiek pilnībā izpildīti. Tajos gadījumos, kad Pircējs nepiekrīt visiem noteikumiem vai to daļai, viņam ir pienākums preces nepasūtīt.

Piegādes un samaksas kārtība
Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veikalā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. Veicot apmaksu ar rēķinu, maksājuma uzdevumā obligāti jānorāda pasūtījuma numurs!
Pārdevējs nodrošina preču piegādi 3-5 darba dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku un adresi saskaņojot ar Pircēju. Piegāde Lietuvā un Igaunijā 5-7 darba dienu laikā.
OMNIVA- viens no pirkuma saņemšanas veidiem Latvijas lielākajās pilsētās. Pakomāti ir brīvi pieejami 24h diennaktī. Pie pirkuma norādi piegādes veidu un piegādes adresi.
Piegāde tiek veikta 3-5 darba dienu laikā no maksājuma saņemšanas brīža bankas kontā. Piegāde tiek veikta uz Jūsu norādīto piegādes adresi.

Atteikuma tiesības
Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam e-pastā pēc Pircēja pieprasījuma.
Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Iegādāto preču atgriešana
Preču īpatnības ir norādītas pie katras preces esošā apraksta. Pārdevējs nav atbildīgs par to, ka interneta veikala preču krāsa, forma un citi parametri var neatbilst reālam preču izmēram, formai, krāsai Pircēja izmantotā monitora īpašību dēļ. Vēloties atgriezt preci (-es), izmantojot atteikuma tiesības, pircējam ir jāaizpilda preču atgriešanas dokuments, jāpievieno tas atgriežamajai precei un jāinformē par atgriešanu Pārdevējs. (Preču atgriešanas dokuments tiek pievienots katram sūtījumam)

Atgriežot preces, Pircējam obligāti ir jāvadās pēc šiem noteikumiem: atgriežamajai precei ir jābūt oriģinālā, kārtīgā iepakojumā; prece nedrīkst būt Pircēja sabojāta; prece nedrīkst būt izmantota, pazaudējusi savu oriģinālo izskatu vai bojātas cenu birkas. Šis punkts nav ņemams vērā tad, ja atgriežama nekvalitatīva prece; atgriežamajai precei ir jābūt tādas pašas komplektācijas, kāda tā bija Pircējam to saņemot; atgriežot preci, obligāti ir jāiesniedz arī tās iegādes dokuments, garantijas talons (ja tāds tika izdots) un aizpildīts atgriešanas dokuments; Pārdevējam ir tiesības atteikties pieņemt Pircēja atgriežamās preces, ja nav ievēroti preču atgriešanas noteikumi.

Pircējam nav tiesību atteikties no pirkšanas – pārdošanas līguma un atgriezt preci, ja Pircējs ir preci sabojājis vai ir būtiski mainījies tās ārējais izskats. Pircējam ir jāapmaksā preču atgriešanas izmaksas. Preču atgriešanas maksa ir atkarīga no Pircēja izraudzītā piegādes pakalpojumu sniedzēja. Caur Omniva pašapkalpošanās terminālu – Preču atgriešanas cena ir 3,49Eur. Atgriežot preces mūsu veikalā Jelgavā, Katoļu ielā 19, Latvijā, atgriešana ir bez maksas. Par atgrieztu preci nauda atmaksājama, veicot pārskaitījumu uz maksātāja bankas kontu.

Izmēra maiņa
Ja Pircējam nepieciešama cita izmēra prece, Pircējs var atgriezt preci un saņemt atmaksu, pasūtīt nepieciešamā izmēra preci, izņemot norādītās preces, kuras Pircējam nav tiesību apmainīt/atgriezt saskaņā ar likumu. Šādā gadījumā Pircējam jāatgriež nepareizā izmēra prece.

Personas datu apstrāde
Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi. Dati netiks izmantoti citiem nolūkiem.

Jautājumi par iepirkšanos interneta veikalā? Sazinies ar mums darba dienās no 9:00 līdz 18:00!
E-pasts: info@veikalskante.lv
Zvani vai raksti : +371 200 441 18

Aizvērt
Aizvērt
Ielogoties
Aizvērt
Grozs (0)

Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs ir tukšsValoda

Aizvērt
0